9.kolo U18: MIBA Banská Bystrica – MŠK Žilina FUTSAL 2:5 (2:3)

9.kolo U18, 05.02.2018 ŠH Badín 14:30 hod.

Góly: R.Koncz 1, J.Král 1 – M.Ševčík 4, J.Chupáň 1

MIBA: M.Greško (M.Ohajda) – J.Kráľ „C“, T.Váradi , S.Telúch, R.Koncz, A.Sokol, J.Bartkovič, L.Bobek , H.Pelach, Š.Záchenský, tréner: M.Majling

MŠK: J.Janošec – M.Ševčík „C“, J.Štaffen, A.Greguš, F.Kozák, J.Chupáň, R.Moravec, tréner: D.Štaffen

Bez kariet

Počet divákov: 20

Rozhodovali: M.Botka a P.Molnár

Dušan Štaffen (tréner MŠK Žilina FUTSAL U-18):

„Dvom našim hráčom sa obnovilo zrazenie a mali sme proti húževnatému súperovi problém zápas vôbec dohrať. K tomu ako to už u nás býva zvykom, sme skoro prehrávali a museli výsledok otáčať. Už v druhej minúte domáci viedli 2:0. Lenže my máme M.Ševčíka, ktorý pokiaľ ma dobrú náladu je nezastaviteľný. Ďalším čistím hetrikom otočil duel ešte do polčasu. Snažili sme sa hru kúskovať a šetriť sily. Chalani hrali voľne podľa toho čo sme potrebovali a súpera sme už na dostrel nepustili. Pomohol nám aj brankár J.Janošec a tak sme zaknihovali posledné víťazstvo v tejto súťaži. Odvetnú časť sme síce zvládli dokonalo, ale zaváhania z prvej časti sa neskôr ukázali ako príliš veľké a tak sme obsadili „len“ 2.miesto v premiérovom ročníku.“