Reprezentácia do U17 dnes začína sústredenie s 5 Šošonmi

Po reprezentačnej akcii hráčov do 20 rokov (ročníky narodenia 1999 a mladší), dnes, 25. septembra 2019 o 12.00hod, začína svoje sústredenie aj kategória U17 (ročníky 2002 a mladší), kde máme aj my svoje zastúpenie. Do brány bol povolaný Michal Šubert a do hry Johny Novotný, Marek Bevelagua, Šimon Ftorek a Filip Jančula. Marek „Beve“ Bevelagua si vo štvrtok odkrútil premiéru v seniorskom tíme a proti Leviaciam streli aj gól. V príprave odohral svoje prvé zápasy za seniorov aj Johny Novotný a aj ostatní traja hráči sa pripravovali s našim A-čkom. Treba konštatovať, že v zálohe máme ešte aj iných hráčov, ktorí si svojim prístupom pýtajú „byť videní“ a čoskoro sa možno práve oni ocitnú v nominácií nového trénera mládežníckych reprezentácií.

„Musím povedať, že títo piati hráči sa aj v tak mladom veku pripravujú už s mužmi, zlepšujú sa z tréningu na tréning a každým dňom je vidieť posun. Aj z toho dôvodu boli už niektorí hráči povolaní na extraligové zápasy. Zatiaľ síce do hry zasiahol iba „Beve“. Ale všetko majú iba pred sebou a verím, že entuziazmus aj prístup na tréningoch im vydrží a budú takto pokračovať. Pre budúcnosť MŠK to je veľká výzva.“, skonštatoval tréner Branislav Škorec.

Ďalšie články

MládežSezóna 2019/20TopU-20
MužiSezóna 2019/20Top