Slovensko na V4 tretie za Českom a Maďarskom, domáce Poľsko posledné

V dňoch 23.-25. september 2019 sa zúčastnila slovenská reprezentácia pravidelného Turnaja Visegrad 4 Nations, ktoré sa tentokrát uskutočnil v poľskom Krosne.
Po tomto turnaji už absolvujú zverenci trénerov Berkyho a Rejžeka kvalfikáciu v Azerbajdžane (21.-27. október 2019), ktorej bude predchádzať sústredenie v Poprade, v dňoch 14.-18. október 2019. Veríme, že aj naši Šošoni budú súčasťou týchto akcií a uvidíme ich aj v kvalifikačných bojoch.

Po výhre nad Poľskom 2:1 a prehrách s Českom 4:8 a Maďarskom 1:7 obsadili Slováci 3. miesto, keď turnaj ovládli Češi so ziskom 7 bodov, druhý skončili Maďari so 4 bodmi a na poslednom mieste domáci Poliaci s 3 bodmi, po výhre nad Maďarskom.

Nás teší pozvánka až piatich hráčov a jedného brankára – Matúša Ševčíka, Filipa Martona, Dominika Ostráka, Martina Štrbáka, Patrika Zaťoviča a Milana Herka. Každý z hráčov dostal určitú porciu minút, s ktorou sa musel popasovať a ukázať čo v ňom je.

Ďalšie články

MládežSezóna 2019/20TopU-17
MužiSezóna 2019/20Top