Veľmi cieľavedomý a pracovitý, taký je Filip Vaktor

Ďalším do partie, ktorý je ešte stále juniorom, je pracant a malá-veľká motorová myš – Filip VAKTOR. On je jedným zo štyroch najlepších hráčov bývalej reprezentácie do 19 rokov, čo bolo minulý rok aj ohodnotené víťazstvom odbornej poroty v ankete Top Futsal za rok 2018 – objav roka. Svoju výkonnosť potvrdil aj v seniorskom drese MŠK Žilina Futsal, keď počas celého ročníka podával kvalitné a stabilné výkony! Keď má na niekom v budúcnosti náš klub stavať tak je to práve na takomto type hráča – cieľavedomý, ctižiadostivý, pracovitý, fyzicky a technicky veľmi kvalitný.

Tak dni trávim momentálne asi ako väčšina z nás, väčšinou som zavretý doma a odpočítavam dni keď sa budeme môcť vrátiť k normálnemu životu. Môj deň sa začína okolo 10 kedy vstanem, naraňajkujem sa a následne idem behať. Keď dôjdem domov si zacvičím. Po obede sa venujem škole, pripadne si pozriem nejaký film. Večer si zacvičím a potom voláme s kamarátmi.

Sezóna sa predčasne skončila, ako hodnotíš ročník 2019/2020 a 2.miesto po základnej časti?

Ročník a aj sezónu celkovo hodnotím pozitívne, teda okrem toho čo sa deje momentálne ale to nemôže ovplyvniť nikto z nás. Druhé miesto po základnej časti je zaslúžené. Myslím si že každý z nás sa veľmi tešil na play off, kde sme chceli prekvapiť. Škoda, bolo by to zaujímavé.

Myslím si že sa mi to darí celkom dobre. Spravil som 27- dňový individuálny plán ktorý som poslal aj ďalším chalanom, takže makáme spolu.

V januári klub absolvoval kvalitný turnaj v SAE, ako si bol spokojný?

S turnajom som bol veľmi spokojný, bol kvalitne zorganizovaný ale aj obsadený. Myslím si že sme uhrali slušné výsledky. Splnil všetky moje očakávania, utužil sa kolektív a bola to kvalitná príprava na play off.

Je toho veľmi veľa. Určite nabrať skúsenosti a hrať veľmi veľa ťažkých zápasov. Iba tak sa hráč zlepší, keď musí ísť každý zápas až na doraz. Preto ma mrzí momentálna kvalita ligy.

Aby si dávali pozor, boli so svojimi rodinami a ak sa dá boli čo najviac doma. Aby sme si navzájom pomáhali, pretože iba spoločne to dokážeme zvládnuť.