4. kolo FEJ: FK Prešov – MŠK Žilina FUTSAL 3:0 (2:0)

Góly: S. Šoltis 2, A.Šoltis

Prešov: T. Boháč – R. Vantruba „C“, M. Šulík, T. Ďubinský, A. Šoltis, E. Werner, F. Marton, M. Varga, K. Medoň, J. Filip, D. Trojan, Š. Pisko, S. Šoltis, S. Ržonca,  tréner: L. Vrbovský

MŠK: J. Janošec (P. Jančula) –  Matúš Ševčík „C“, J. Tomáš, A. Greguš, D. Marčan, R. Moravec, M. Holbička, A. Chládecký, R. Pudík, J. Chupáň, Matej Ševčík, S. Jurovec,  M. Farský, tréner: D. Štaffen

ŽK: R.Pudík (MŠK Žilina FUTSAL)
Rozhodovali: P. Havrila a T. Brutvanová

Dušan Štaffen (tréner MŠK Žilina FUTSAL U-20):
„Proti domácim chlapcom sme sa z vlastných chýb proti Košiciam nepoučili a náš úvod bol dosť podobný predchádzajúcemu zápasu. Nepremenili sme na začiatku zápasu obrovské šance. Samostatné nájazdy A. Greguša a D. Marčana ostali nevyužité a pykali sme. Gól ako cez kopirák vyrobil žiaľ ten istý hráč S. Jurovec. Tento mimoriadne šikovný hráč ešte nemá dostatok futsalových znalostí a bude sa už len zlepšovať. Opäť sme však prehrávali, a keď Prešov zvýšil už na 2:0, zápas pokračoval v rovnakom scenári ako v tom predchádzajúcom. Obrovská snaha gólovo sa presadiť nám zväzovala nohy a nedarilo sa nám. Hráči sa snažili často všetko zobrať na seba a púšťali sa do nezmyselných súbojov. Prešov umne reagoval hlbokou defenzívou a z brankára T. Boháča sme urobili v druhom polčase zbytočne hviezdu. Súper nás herne neprevyšoval, ale bol efektívny v koncovke a takticky zvládol zápas oveľa lepšie. Musíme sa z týchto dvoch kôl okamžite spamätať. Zmeníme taktiku a na palubovke v Leviciach sa pokúsime byť omnoho úspešnejší. Prvá štvorka až príliš chcela otočiť zápas a rýchlo im dochádzali sily. Druhá už hrala pozornejšie a výrazne sa zlepšila. Tretia nevyšla zo svojho tieňa, musím ale povedať, že jej líder R. Moravec bol v tomto dvojzápase našim najlepším hráčom! Brankár J. Janošec sa snažil pomôcť svojim spoluhráčom, ale bez strelených gólov sa jednoducho vyhrávať nedá a tak sme odchádzali zo Šariša bez bodov a so slabučkou streleckou efektivitou.“