3. kolo FEJ: GRIZZLY Slovakia Košice – MŠK Žilina FUTSAL 5:1 (3:0)

Góly: A. Fedor 2, J. Kofčák, F. Krček, F. Kovér – Matúš Ševčík

Košice: B. Klembala – E. Lukáč „C“, J. Kofčák, D. Košč, A. Fedor, S. Bačo, M. Šlehofer, M.Kuruc, M. Komárek, A. Mačičák, F. Korček, F. Kovér,  tréner: R. Bačo

MŠK: P. Jančula (J. Janošec) –  Matúš Ševčík „C“, J. Tomáš, A. Greguš, D. Marčan, R. Moravec, M. Holbička, A. Chládecký, R. Pudík, J. Chupáň, Matej Ševčík, S. Jurovec,  M. Farský, tréner: D. Štaffen

Bez kariet

Rozhodovali: P.Havrila a T.Brutvanová

Dušan Štaffen (tréner MŠK Žilina FUTSAL U-20):
„Do Prešova sme cestovali bez niektorých skúsenejších hráčov, ale vďaka tomu dostali priestor noví chlapci. Proti obhajcovi titulu z Košíc sme nastúpili bez rešpektu a s príliš veľkou snahou vsietiť prvý gól čo sa nám vypomstilo. Viacerí hráči precenili svoje možnosti a na moje nemilé prekvapenie sme produkovali fatálne chyby, ktoré skúsený súper poľahky trestal. Herne sme v žiadnom prípade nesklamali, hrali sme aktívne a s veľkou chuťou. “ Na palubovke bolo vidieť väčšiu zohratosť nášho súpera a medvede si výsledok takticky udržiavali. Tesne pred polčasovým hvizdom ešte nádherným gólom vykresal iskierku nádeje náš kapitán M. Ševčík, to bolo ale z našej strany v podstate všetko. V druhom polčase bol náš tlak platonický a často sme v obrane prepadávali. Ako tak ma potešil výkon prvej štvorky, ale ani oni sa nevyhli niekoľkým chybám. Totálne nám vyhorela druhá štvorka, ktorej zápas vôbec nevyšiel. A tretia až príliš striedala dobré okamihy najmä s tými slabšími, ešte že mali vo svojich radoch R. Moravca.  Svojim slabým návratom do obranných pozícii sme nepomohli ani brankárovi P. Jančulovi, ktorého výkon by som mohol zhodnotiť tak, že zahral ako zvyšok družstva“.