Reprezentácia A-čka sa pripravuje na kvalifikáciu v Azerbajdžane!

18. októbra 2019 sa začne prípravné sústredenie ku kvalifikácií, ktoré vyvrcholí kvalifikačnými zápasmi v Azerbajdžane. Do užšieho „finále“ sa nakoniec dostali brankár Milan Herko, hráči Matúš Ševčík (pozn. ešte patriaci do kategórie U-19) a Patrik Zaťovič. V širšom výbere, ktorý odohral aj Turnaj 4 krajín v Poľsku boli aj Dominik Ostrák, Martin Štrbák a Filip Marton, ktorí sa do užšie výberu nedostali.
Prvý zápas odohrajú Slováci v stredu, 23. októbra o 15:00h s Čiernou horou, následne o deň neskôr s Moldavskom v rovnakom čase, aby kvalifikáciu dokončili zápasom 26. októbra o 18:00h. s domácim Azerbajdžanom.

Všetci DRŽÍME PALCE, aby sa naším hráčom darilo a najmä všetci veríme v POSTUP do ďalšej kvalifikačnej fázy, do ktorej postupujú dve najlepšie mužstvá.

„Som veľmi  rád, že do výberu na kvalifikáciu sa dostali traja hráč – Herko, Ševčík, Zaťovič. Všetci si želáme postup, pre futsal to bude impulz smerom k lepšiemu, ale aj k  splneniu túžby hráčov a všetkých čo si to pre futsal prajú. Mohli by sme tak vidieť európsky futsal na Slovensku, ak by sa Slovensko uchádzalo o kvalifikáciu v ďalej fáze.“, skonštatoval tréner nášho tímu, Branislav Škorec.

23. október 2019, 15:00 – Slovensko vs. Čierna hora
24. októbra 2019, 15:00 – Moldavsko vs. Slovensko
26. októbra 2019, 18:00 – Slovensko vs. Azerbajdžan

Ďalšie články

MužiSezóna 2019/20Top
MládežSezóna 2019/20TopU-17